Skontaktuj się z nami
TEL: + 86-592-3652726
E-mail: info@milestoneintl.net
Adres: Jednostka 602B, Budynek A-03, Software Park III,
Dzielnica Jimei, Xiamen Chiny 361022

O nas

Firma Milestone International została założona w 2008 roku jako jeden z nielicznych profesjonalnych producentów i dostawców w Chinach dotyczących produktów łazienkowych i kuchennych, takich jak umywalki, umywalki, wanny, brodziki, blaty i blaty. Nasze własne fabryki zlewozmywaki zlokalizowane są w prowincji Fujian i Shan Dong, współpracujemy również z innymi 5 fabrykami partnerskimi w prowincji Henan w prowincji Guangdong, aby średnio wyłączyć 2000 umywalek i umywalek miesięcznie. Dzięki rozsądnej cenie i doskonałej jakości, doskonała obsługa, nasze produkty otrzymują wysoką aprobatę z sieci DIY, hurtowników, dystrybutorów i sprzedawców detalicznych w USA, Kanadzie i Europie.

 

Blat i szlafrok jest drugą firmą Milestone International. Nasza fabryka blatów zlokalizowana jest w Shuitou, największej kamienistej strefie przemysłowej w Chinach. Dzięki bogatemu materiałowi i innym zasobom dostarczającym zasoby, nasza fabryka może miesięcznie wystawić 10 kontenerów blatów prefabrykowanych i projektowych z blatów granitowych, marmurowych i kwarcowych. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na blaty kwarcowe ściśle współpracowaliśmy z lokalnymi fabrykami kwarcowymi. W 2015 roku, w celu zwiększenia naszej konkurencyjności, utworzyliśmy firmę Mileland International jako agent sprzedaży płyt kwarcowych. Obecnie reprezentujemy głównie płyty kwarcowe z trzech fabryk zlokalizowanych w Lingyi, Shandong | Xiamen, Fujian | Putian, Fujian, z 50 liniami produkcyjnymi.

 

Mileland International także poświęca się sprzedaży i promocji chińskiego marmuru. Korzystamy z lokalizacji w Chinach, która ma obfite zasoby marmuru, regularnie, podróżujemy do różnych kamieniołomów, aby szukać i wybrać piękne i doskonałe marmurowe. Starannie i ostrożnie dobieramy najlepsze zasoby kamieniołomów, obiektów produkcyjnych, ściśle kontrolując jakość i profesjonalną obsługę eksportową, aby zintegrować się z silnym łańcuchem dostaw. Skupiamy się na marmurze w Chinach, w tym na białej serii, seriach Black, seriach drewnianych, seriach Brown, szarych seriach i egzotycznych seriach w postaci płyt, ciętych rozmiarów, płytek i mozaiki, blatów, listew przypodłogowych. Wśród Białej Serii jest naszym priorytetem, corocznie przechowujemy duże zapasy płytek w regularnych rozmiarach, aby zagwarantować duże lub małe zamówienia i szybką dostawę.

 

"Zaufaj nam, pożytecznie" to nasz kluczowy pomysł na usługi. Skontaktuj się z nami, uważamy, że Milestone | Mileland International będzie Twoim zaufanym partnerem biznesowym w Chinach!