Skontaktuj się z nami
TEL: + 86-592-3652726
E-mail: info@milestoneintl.net
Adres: Jednostka 602B, Budynek A-03, Software Park III,
Dzielnica Jimei, Xiamen Chiny 361022
Strona główna > Prezentacja fabryki - fabryka umywalek z kamieniami

Prezentacja fabryki - fabryka umywalek z kamieniami

Milestone | Mileland International Prezentacja Fabryki Basenu i Wanny Basowej


Firma Milestone International specjalizuje się w produkcji i eksporcie różnych umywalek łazienkowych, zlewozmywaków, zlewozmywaków, wanien takich jak umywalka, wanna z kamieniami. Nasze kamienne umywalki to umywalka granitowa, umywalka marmurowa, zlewozmywak trawertynowy, umywalka onyx, umywalka z piaskowca, zlew kamienny, zlew wapienny, umywalka mozaika, umywalka z umywalką, umywalka z gospodarstwami rolnymi, misa kamienna z kuchni, dostępne w setkach unikalnych stylów. Nasze kamienne wanny to wanny z granitu, wanny z marmuru, wanny z kostki bębnowej, wanny z hydromasażem, wanny z trawertynem, wanny z piaskowca, wanny z wapnem ... Wszystkie nasze kamienne umywalki i wanienki zostały wywiezione do wielu krajów, głównie w USA, Kanadzie, Australii, Europa.


Warsztat i pakiet:


1. WYPOSAŻENIE: Nie potrzebujesz piłkarskiej piły, nie potrzebujesz innego nowoczesnego, ogromnego sprzętu, tylko z prostą piłą tarczową do cięcia małych bloków, tylko przy użyciu prostego, małego, funkcjonalnego wyposażenia, wysoko wykwalifikowanych rzemieślników i dobrze wyszkolonych pracowników. Wyjąć unikalne, kamienne umywalki.

201707261640142385863.JPG2.jpg3.jpg

2. FIELDWORK: Cięcie bloczków - kształtowanie - polerowanie, zajmuje tylko kilka słów, aby opisać proces robienia zlewozmywaków kamiennych i wanienek, ale zajmie to naszym pracownikowi dużo cięższą pracę i cierpliwość w celu stworzenia idealnego umywalka lub produktów z wanienek . Zobacz poniżej, jak zlewozmywaki zmieniają się w różne wzory i style pod ciężką pracą naszego pracownika.

Już wycięte bloki Profil czerwonego trawertynu Zlewozmywak złoto trawertyn złoto

Wycinanie bloku Szlifowanie zielonego onyksu Umywalka Szlifowanie białej wanny

Sprawdzanie płaskości krawędzi Zanieczyszczenie otworu spustowego Połowa zlewów wapiennych

Zlewozmywaki Cobble czekają na inspekcję Carrara tonie przed pakowaniem Zlewy z granitu i zęby

3. OPAKOWANIE ZAWIESZENIA KAMIENIA: Dobry pakiet, bez wątpienia, jest ostateczną gwarancją dobrej jakości produktów. Milestone ma ścisłą prośbę o pakiet naszego umywalka. Każdy umywalka będzie pakowany w pudełku styropianowym lub najpierw chroni płyty styropianowe, a następnie umieścić w pudełku kartonowym (drukowany lub nie drukować, zgodnie z wymaganiami klienta), w końcu mieści się w mocnej drewnianej skrzyni.

Standardowy pakiet okrągły zlew - Krok nr 1 Standardowy pakiet okrągły zlew - Krok 2

Standardowy pakiet umywalek kwadratowych-Krok # 1 Standardowy pakiet umywalek kwadratowych-Krok # 2

Wszystkie kamienie zatapiają się w pakiecie-Krok # 3 Wszystkie kamienie zatapiają pakiet-Krok 4

Pakiet dla przesyłek lotniczych - Krok # 1 Pakiet przesyłek lotniczych - Krok 2

Pakiet dla przesyłek lotniczych - Krok # 3 Pakiet dla przesyłek lotniczych - Krok 4